O mně

Jmenuji se Markéta Zákostelská, jako vizážistka a hairstylistka pracuji již několik let. Zkrášlování druhých pro mě nepředstavuje jen profesi, ale také velkou zálibu a vášeň. Dlouhodobě spolupracuji se známými fotografy, podílím se na vytváření reklamních kampaní či kalendářů, spolupřipravuji módní stránky v časopisech a své služby poskytuji také známým tvářím.

I když nevlastníte ani jediný štětec, můžete mít ve svém arzenálu tajnou, ale účinnou zbraň – služby profesionálního vizážisty. Nemusíte být modelka ani celebrita, abyste si mohla užít výjimečný pocit profesionální péče. Výsledkem budete okouzlena, Vaše sebedůvěra vzroste a svatba či večírek bude vzrušujícím dobrodružstvím ještě dříve, než vůbec začne. Kdo si někdy služby profesionála dopřál, Vám jistě potvrdí, že se jedná o revoluční a nezapomenutelnou zkušenost.

Být profesionálně nalíčená a učesaná jako ze stránek módních časopisů není jen výsadou modelek a celebrit. Okouzlující pocit bezchybné pleti, precizního make-upu a sladěného účesu si můžete dopřát i Vy.


Líčení realizuji za pomoci profesionálních, kvalitních a ověřených kosmetických produktů značky M.A.C.