Kouřové oči snadno a rychle

Kouřové líčení milují snad všechny ženy. Tento styl líčení, jak ho vídáme v módních časopisech, se může zdát technicky náročný, ale pokud máte kvalitní štětce a oční stíny, zvládnete si ho vykouzlit sama.  Pořiďte si paletku očních stínů, která obsahuje jednu barvu v několika odstínech. Zkrášlovací proces si tím velmi usnadníte. Kouřové stíny nemusí být vždy výhradně v černé barvě, dobře vypadají také šedivé, fialové a tmavě modré. Pokud preferujete jemnější líčení, zvolte stíny v odstínech hnědé barvy. Ale pozor, ne všem ženám kouřové oči sluší. 

Nejprve použijte světlý oční stín, jímž pomocí štětce na stínování vykreslete celé pohyblivé víčko. Tmavší stín naneste přímo k řasám a vše pečlivě rozetřete. Oči orámujte černou tužkou a černým stínem vytvořte linku na horním víčku.  Poté použijte vaši oblíbenou řasenku. Když si osvojíte tuto základní techniku, můžete se pustit do experimentování -  použít více barev, tužka na oči také nemusí být vždy jen černá.

Ke kouřovému líčení vyberte světlou rtěnku nebo lesk, skvěle vypadají tělové barvy. Nezapomeňte na tvářenku, vyzkoušejte tu s krémovou konzistencí, která vypadá velmi přirozeně, a nebudete díky ní vypadat přemalovány.