Být přirozeně krásná

Všimli jste si také, že dnes u spousty žen nedokážeme odhadnout jejich věk?  A také toho, že se mnohé svou snahou být krásnější stávají stále podivnějšími? Nemám na mysli plastické operace, ale  běžné věci, jako jsou, vlasy, řasy, nehty či opálení. Utíkáme od přirozenosti a přidáváme si tím na věku. Obdivujeme hollywoodské herečky a jejich mladistvý vzhled svádíme na dobře odvedenou práci plastických chirurgů. Jistě, v mnoha případech za jejich bezchybným vzezřením skutečně stojí estetická medicína. Ale, všimli jste si někdy, jakou mají barvu vlasů, účes, make-up, nehty? To je to, co udržuje jejich vzhled tak mladý a svěží.

Kadeřníci známým hvězdám vytvářejí co nejpřirozenější barvu vlasů. Pokud vlasy melírují, pak se snaží, aby vypadaly, že jsou vyšisované od slunce. Velmi oblíbené jsou takzvané bohémské účesy, které jsou jednoduché, působí lehce a neupraveně.  Věřte, že pokud se někde vlasy uvolní, není to náhoda, ale záměr.  V kurzu je minimalistický a svěží make-up, někdy si herečky pomáhají také umělými řasami. Je to chytrý tah, jestliže jste často fotografovaná, filmovaná a brunetka. Za sexy pohledem Jennifer Lopez či Kim Kardashian stojí právě řasy, které, přestože jsou nalepené, nikdy nepůsobí jako smetáky. Jmenované k nim navíc vždy volí nekomplikovaný make-up. Je zajímavé, že umělých řas moc nevyužívají blondýnky. Jako by věděly, že budou působit jako podivné a uměle vypadající mrkací panenky.  Pleť mají plavovlásky vždy jen lehce opálenou, nebo se opalování vyhýbají úplně. Manikúra hollywoodských ikon je velmi decentní. Jednobarevný lak může být i výraznější. V Hollywoodu však na nehtech nikdy neuvidíte kamínky, kytičky a všemožné výjevy divokých ornamentů nebo zvířátek. Délka nehtů je vždy decentní.

My ženy se neustále honíme za dokonalou krásou. Utrácíme za solária, umělé řasy a nehty.  Necháváme si česat komplikované účesy a vlasy barvit do nepřirozených odstínů. Často přitom zapomínáme, že v jednoduchosti je krása.  Inspirujme se Hollywoodem. A pokud bude třeba, můžeme někdy v budoucnu využít služeb plastického chirurga.  Díky našemu přirozenému vzhledu budeme stále vypadat elegantně.